Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Eşikli Sürme

Dar balkonlarda balkon alanını aynen korumaktadır. Balkona giriş/çıkış noktalarına engel olmaz. Yana Kayar Sistem (Sürme Cam Sistemi) adından anlaşılacağı gibi kasa üzerinde yer alan raylar ile bu raylar üstünde yer alan camların, yatay olarak hareket ettiğinden bu balkon sistemi, iç mekânlarda daralmaya sebep vermemektedir. Toz, su, hava almama özelliği olan sistemin tehlike sınırlarında minimize edilmiştir.Kış bahçesi, vitrin camları ve her türlü balkon çeşitlerinde kullanılabilme özelliği içerir.

Eşiksiz Sürme

Darbeye dayanıklı temperli camın kullanılması ile bu sistemlerde maksimum güvenlik sağlanmıştır. Kırılmayan temperli cam, olağanüstü bir durumda kırılması halinde küçük parçacıklara ayrılarak canlılara ve çevreye zarar vermemektedir. Ayrıca isteğe göre, cam filmleri ve lamine camlar kullanılarak güvenlik faktörü daha yüksek düzeye taşınabilmektedir